Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Všeobecné obchodní podmínky

Úvodní ustanovení

1. Obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě Krmivo-pro-psy.com. Internetový obchod provozuje firma STAZ s r.o., Mlýnská 21, 746 01 Opava, IČ: 60779918, DIČ: CZ60779918. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatel) a kupujícího (zákazník).

2. Souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem objednávky zboží a komunikace (email, fakturační a dodací adresa, telefonní kontakt) GDPR – Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů); Tímto uděluji souhlas s tím, aby společnost STAZ s.r.o. se sídlem Mlýnská 21, 74601 Opava zpracovávala mé osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, název firmy, IČO a sídlo, telefon, e-mail, bydliště a další identifikační a kontaktní údaje, a to za účelem marketingu a komunikace týkající se objednávek zboží. Souhlas je platný po dobu trvání aktivního kontaktu mezi mnou a firmou STAZ s.r.o. se sídlem Mlýnská 21, 74601 Opava. Beru na vědomí, že udělení tohoto souhlasu je dobrovolné a že ho mohu kdykoliv zcela nebo zčásti odvolat.

Kdy a jak dostanu zboží?

Po dokončení objednávky v našem internetovém obchodě  Vám na Vaši e-mailovou adresu bude zasláno potvrzení Vaší objednávky. Objednávka je v tu chvíli platná a námi zaevidovaná. Pokud si zvolíte způsob úhrady na dobírku, zboží budete hradit hotově při převzetí. Pokud si jako způsob úhrady zvolíte platbu předem, součástí potvrzení Vaší objednávky, které Vám bude zasláno na Vaši e-mailovou adresu, budou i potřebné údaje o platbě. Veškeré zboží, které máme v nabídce našeho internetového obchodu, máme skladem. Naprostou většinu objednávek expedujeme ještě v den jejich přijetí,  nejpozději  dvou pracovních dnů od přijetí Vaší objednávky tedy dorazí zboží na Vámi zvolenou adresu.

Doprava

Pro dodání zboží využíváme přepravní společnosti RKL (General Parcel), DPD a  Českou poštu. Při nákupu nad 1200 Kč je doprava zdarma a obdržíte dárek. Při nákupu do 1200 Kč je cena dopravy 99 Kč při dodání přes DPD nebo RKL. Při dodání přes Českou poštu 119 Kč, kde prosím od 1.3.2019 počítejte až s 5ti denní dobou doručení.

Nabízíme i možnost osobního vyzvednutí na adrese skladu : Podvihovská 374/12, OPava Komárov, 747 70 (bývalý areál Balakomu)

Stačí si pouze vybrat, kam a kdy ho chcete doručit, popřípadě tyto instrukce měnit.

DPD – komfortní doručení po ČR

  • Doručení na Vámi vybranou adresu následující pracovní den od podání zboží a to mezi 8:00 a 17:00 hodinou.

  • Přepravované zboží je automaticky pojištěno do 50 000 Kč.

  • Online možnost sledování aktuálního stavu procesu přepravy vaší zásilky.

  • V případě, že vás kurýr nezastihne na uvedené adrese, provede další pokus o doručení na stejné adrese následující pracovní den. Celkem budou uskutečněny 3 pokusy o doručení.

  • Doručení především na soukromou adresu následující pracovní den od podání zboží a to mezi 8:00 a 17:00 hodinou.

  • Jeden pracovní den před samotným doručením vašeho zboží obdržíte SMS nebo email s informací o termínu doručení, číslem zásilky a výší doběrečného (pokud se jedná o dobírkovou zásilku).

  • Na www.dpd.cz zjistíte přepokládaný čas doručení – stačí pouze znát číslo zásilky, které jste obdrželi v SMS nebo emailu.

  • V den doručení vás kurýr bude informovat o případných změnách nebo o upřesnění času doručení zásilky.

  • V případě, že vás kurýr nezastihne na uvedené adrese, zanechá na místě oznámenku o neúspěšném pokusu o doručení, tato informace vám také bude zaslána emailem. Další pokus o doručení proběhne automaticky následující den na stejné adrese. Pokud si tento termín nebo adresu přejete změnit, můžete tak učinit velice jednoduchým způsobem na www.chcisvujbalik.cz, stačí pouze znát číslo Oznámení o neúspěšném pokusu o doručení a PSČ místa doručení. V případě, že neznáte číslo Oznámení, kontaktujte náš Zákaznický servis na 841 700 700. 

Objednávka a uzavření kupní smlouvy

1. Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu krmivo-pro-psy.com jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami včetně podmínek reklamace a že s nimi souhlasí.
2. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím.
3. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.
4. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři.
5. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.
6. Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodního domu krmivo-pro-psy.com, kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.
7. Prohlašujeme, že veškeré zboží, nabízené v rámci internetového obchodu krmivo-pro-psy.com, pochází od oficiálních výrobců.
8. Ceny uvedené v internetovém obchodě Krmivo-pro-psy.com jsou konečné.
Prodejce si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky, pokud jsou objednací údaje neúplné, nebo vzbuzují pochybnost o skutečném úmyslu zákazníka objednat zboží. O tomto odmítnutí zašle prodávající informaci na e-mailovou adresu zákazníka.

Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Po obdržení vráceného zboží, prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem.

Závěrečná ustanovení

1. Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího, v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.
2. Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky, platnou cenu objednaného zboží včetně přepravného či poštovného uvedenou v katalogu internetového obchodu Krmivo-pro-psy.com, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou je kupující neodvolatelně vázán.
3. Storno objednávky může zákazník bez souhlasu prodejce provést maximálně do 1 hodiny od objednání, nebo poté, jeli dodavatelem překročena písemně potvrzená dodací lhůta. V dalších případech je nutná dohoda s prodejcem.
4. Účastníci se výslovně ve smyslu ust. § 262 odstavce 1 obchodního zákoníku dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem, zejména jeho ust. § 409 a násl.

    


Provozovatel internetového obchodu Krmivo-pro-psy.com:
STAZ s r.o., Mlýnská 21, 746 01 Opava, IČ: 60779918, DIČ: 60779918
E-mail: objednavky(a)staz.cz, asistentka(a)staz.cz, info@krmivo-pro-psy.com, Bankovní spojení ČSOB 272123856/0300 Tel.: 602 515 571. Navštivte nás na drese Podvihovská 12A, Opava-Komárov 74770 Provozní doba- Po-Pá - 7-15:30hod.
Provozováno na systému PremiumSHOP