Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Přivydělejte si

Nabízíme možnost výdělku těm, kteří se rozhodnou společně s námi podpořit prodej našich produktů.

Spolupráce se servery a provozovateli stránek

Provozujete-li server nebo stránky a umístíte-li na své stránky upoutávku na náš elektronický obchod, rádi vám poskytneme provizi z objednávek, které budou realizovány návštěvníky přicházejícími z Vašich stránek.

Další možnosti spolupráce

Nemáte sve stránky a chtěli byste si přivydělat tím, že doporučíte náš shop svým přátelům třeba ústně? I pro vás máme systém, který umožní získat provizi za každého zákazníka, který uvede, že byl doporučen právě vámi.

Všechny potřebné informace se dozvíte v obchodní části našich stránek... jestliže jste u nás již zaregistrování (třeba proto, že jste již dříve nakupovali), stačí se přihlásit pomocí formuláře na této stránce. V opačném případě klikněte prosím na tlačítko registrovat se ». Tato spolupráce nevyžaduje živnostenský list - spolupracovat s námi může opravdu skoro každý.

Nejste-li ještě zaregistrováni, klikněte prosím na   
 
V opačném případě se prosím přihlaste. Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomněli jste přihlašovací jméno nebo heslo? Klikněte zde.
 

    


Provozovatel internetového obchodu Krmivo-pro-psy.com:
STAZ s r.o., Mlýnská 21, 746 01 Opava, IČ: 60779918, DIČ: 60779918
E-mail: objednavky(a)staz.cz, asistentka(a)staz.cz, info@krmivo-pro-psy.com, Bankovní spojení ČSOB 272123856/0300 Tel.: 602 515 571. Navštivte nás na drese Podvihovská 12A, Opava-Komárov 74770 Provozní doba- Po-Pá - 7-15:30hod.
Provozováno na systému PremiumSHOP