Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Levné krmivo - granule pro psy - vysoce kvalitní krmivo Nuova Fattoria za výjimečnou cenu

Krmivo Nuova Fattoria je vyráběno odlišným způsobem výroby, tj. na extrudovanou kukuřičnorýžovou kuličku se za pokojové teploty nanáší živočišné moučky a živočišný tuk. To zajišťuje vysokou metabolickou energii a vysokou stravitelnost (90%). Krmivo neobsahuje žádné rostlinné oleje a respektuje psa jako masožravce. Ekonomická je i optimální cena za 20 kg chovatelské balení. Krmivo minimalizuje nebezpečí torze žaludku zejména proto, že v trávicím traktu dále nebobtná.

Krmivo Nuova Fattoria doporučuje psycholog psů Rudolf Desenský - praktik v oboru psychologie psů, behaviorismu a poruch chování se specializací na výuku lidí v převýchově psů.

Mnoho lidí nám sem vozí nekvalitní granule z marketů, které psychicky zatíženým psům zde spíše škodí. Podařilo se nám zajistit přímo od dovozce krmiv kvalitní granule, jež psům kupujeme ve velkém, proto máme i množstevní slevy.

Pokud chcete přivézt krmivo pro naše psy, krmíme pouze krmivem z těchto stránek, převážně je to od Nuova Fattoria Stone Crick nebo cokoli z řady FirstMate. Toto krmivo snáší i ti psi, kteří na granulované krmivo nebyli zvyklí."

    


Provozovatel internetového obchodu Krmivo-pro-psy.com:
STAZ s r.o., Mlýnská 21, 746 01 Opava, IČ: 60779918, DIČ: 60779918
E-mail: objednavky(a)staz.cz, asistentka(a)staz.cz, info@krmivo-pro-psy.com, Bankovní spojení ČSOB 272123856/0300 Tel.: 602 515 571. Navštivte nás na drese Podvihovská 12A, Opava-Komárov 74770 Provozní doba- Po-Pá - 7-15:30hod.
Provozováno na systému PremiumSHOP