Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Krmivo pro psy | Nuova Fattoria

Nuova Fattoria Stone Crick 19 kg

Katalogové číslo: 960030
Dostupnost: do 2 pracovních dnů

Krmivo pro dospělé psy všech plemen s normální a zvýšenou aktivitou - vepřové - extrémní chutnost - výjimečný poměr kvality a ceny ...

Cena: 1 441,00 Kč  
 ks 

  • Extrémní chutnost krmiva – ani ti nejvybíravější psi neodolají
  • Vysoká metabolická energie (4650 kcal/kg) a vysoká stravitelnost (90%)
  • Unikátní výrobní technologie - na extrudovanou granuli jsou za pokojové teploty nanášeny masové moučky ze svaloviny (vepřové) a vepřový tuk
  • Respektuje výživu psa jako masožravce
  • Všechny použité suroviny jsou v potravinářské kvalitě a čistotě
  • Neobsahuje žádné vedlejší rostlinné nebo živočišné produkty, rostlinné oleje, barviva, zchutňovadla, sóju
  • Minimalizuje nebezpečí torze žaludku – krmivo v trávícím traktu dále nebobtná
  • Výjimečný poměr kvality a ceny

Krmivo Nuova Fattoria doporučuje psycholog psů Rudolf Desenský - praktik v oboru psychologie psů, behaviorismu a poruch chování se specializací na výuku lidí v převýchově psů.

Složení:

Extrudovaná kukuřice, škvarková moučka, moučka z vepřového masa, živočišný tuk (sádlo), kukuřičný lepek, karob, hydrogenfosforečnan vápenatý, chlorid sodný, kukuřičná lepková moučka, uhličitan hořečnatý, komplex minerálů.

Analytické složky:

hrubý protein 28%, hrubý tuk 22%, hrubá vláknina 4%, hrubý popel 9%, vápník 2,5 %, fosfor 1 %, ME 4 650 Kcal/kg

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky:
3a672 vitamín A 10.000 m.j./kg, vitamín D3 1 000 m.j./kg, 3a7000vitamín E (rac-alfa-tocoferil acetát) 100 mg, 3a711 vitamín K3 2,25mg, 3aE21 vitamín B1 2,13mg, 3a831 vitamín B6/ pyridoxin chlorhydrát 2,37mg, vitamín B12 0,03mg, 3a315 niacinamid 37,38mg, 3a841 kalcium-D-panthotenát 9,72mg, 3a880 biotin 0,18mg, 3a316 kyselina listová 0,96mg, 3a300 vitamin C (kyselina L-askorbová) 17,82mg. Železo (jako 3b101 - 186,93mg/kg) 90mg/kg, mangan (jako 3b502 - 49,86mg/kg) 39mg/kg, měď (jako 3b405 - 12mg/kg) 3mg/kg, zinek (jako 3b603 - 148,92mg/kg) 120mg/kg, jód (jako 3b201 1,02mg/kg) 0,78mg/kg, selen (jako 3b801 0,33mg/kg) 0,16mg/kg. Antioxidanty, pojiva: 1g568 Clinoptilolit sedimentárního původu 3,240mg.


Doporučené dávkování: Kromě tělesné hmotnosti může mít na krmnou dávku vliv také věk, úroveň aktivity, temperament, trávení a rychlost metabolismu. Doporučené dávkování najdete v níže uvedené tabulce. Vždy zajistěte, aby měl pes k dispozici dostatek čerstvé čisté pitné vody. SKLADUJTE V CHLADU A SUCHU.

Hmotnost psa (kg)

3

5

10

15

20

25

30

35

40

50

60

Denní dávka (g)

40

80

160

200

240

320

360

400

440

520

600Zkušenosti chovatelůAnglický mastif, jezevčík, kočka, Martina Pecková

       

Ahoj všichni.

Zdravím nejen všechny pesany a fenečky, kočičky a kocourky, ale i páníčky  a paničky, které nás milují. Vím, že nás mají rádi a rády  nade vše, protože jinak bychom se tady všichni nemohli sejít.

Já Rocky jsem Anglický Mastif, můj malý, dalo by se říci sourozenec Matýsek, je jezevčík a ještě máme oba i kočičí kamarádku, jmenuje se Princezna. A my všichni jsme velmi převelice rádi, že máme tak hodnou paničku. Jmenuje se Martinka. A jak jsme na to my dva šťastní hafíci a naše kočičí kamarádka přišli?

Tak já vám to naše tajemství prozradím. Když  si mě moje panička Martinka přivedla  domů, tak už Matýska měla a já hned poznal, že jsem se dostal do dobrých rukou. Dávala mi, a to nejen ona, ale i její děti Andy a Jiříček, spoustu lásky. Ale určitě mi dáte za pravdu, že tím, i když i to je důležité, si člověk a ani my hafani bříška nenaplníme. Samozřejmě jsme hlady nikdy netrpěli, spíše naopak, kupovala nám to nejlepší psí papání . Alespoň do té doby než, náhodou přišla na to čím nás krmí dodnes. A tím je NUOVA FATTORIA. Dalším důkazem toho, že máme tu nejlepší paničku pod sluncem, je to, že naše kamarádka Princezna si nás našla sama. Někomu se to možná bude zdát zvláštní, ale je to opravdu tak. Máme jí moc rádi a ona nás také. A i jí velmi chutná papání NUOVA FATTORIA, ale pro ní kupuje naše Martinka granulky určené přímo pro kočičky.

Ještě před tím, než začala kupovat toto Vaše výborné psí a kočičí papání NUOVA FATTORIA, jsme oba s Matýskem mysleli, že máte to nejlepší psí žrádlo na světě, ale nebylo tomu tak. Já kakal hromady, měl jsem stále hlad a Matýsek také, Vždycky jsem se museli pořádně napít, abychom měli pocit, že máme plná bříška. A že já,  Anglický Mastif,  ho mám opravdu velké. Ale to bylo předtím.

Naštěstí nám naše panička Martinka jednou nasypala granule NUOVA FATTORIA a od té doby máme bříška plná, lépe se mi kaká , cítím , že mám i lepší srst, takovou lesklejší, a ta postava, radost pohledět . Celá se mi vylepšila, tak nějak zmohutněla, ale na těch správných místech a vůbec se oba s Matýskem a i s Princeznou po tomto papání cítíme všichni  skvěle a zdravě.

Martince, naší paničce moc děkujeme, že nás krmí tím nejlepším co pro naše bříška je. A také samozřejmě děkujeme Vám, které toto psí žrádlo prodáváte a přejeme Vám mnoho dalších psích příznivců.

Rocky a MatýsekBernský salašnický pes, Vlastimil Moštěk   

Dobrý den. Z vašich stránek pravidelně objednáváme krmivo Nuova Fattoria . Náš minulý pejsek, Bernský Salašnický pes Bohumil měl vrozenou nemoc trávícího traktu a tak už od léta není mezi námi, ale tyto granule byly jediné, které pro něj byly přijatelné, protože s jinými měl jen problémy. Byli jsme s nimi tedy velmi spokojeni a rozhodli jsme se, že budeme kupovat stejné granule a pořídíme stejné štěňátko - Bohumila druhého. Ten s granulemi nemá problémy, roste jako z vody a krásně prospívá. Máme z něj velkou radost. Teď už má skoro půl roku, 35 kilogramů a granule budeme určitě kupovat i nadále.Bernský salašnický pes a kříženec, Slejškovi   

Máme to štěstí, že si užíváme společnost dvou hafanů – bernského salašníka a fenky čistokrevného křížence :-). Oba jsou hodně temperamentní, a proto jsem hledali krmivo, které by jejich potřebám vyhovovalo.

Zkoušeli jsme různá značková krmiva, ale berňák trpěl dost často průjmy. Také nám přišlo, že z krmiva zužitkuje jen menší část a většinu vyloučí – jak se říká, krmivo se pozná podle hovínek :-). Na značku Nuova Fattoria Stone Crick jsme přišli díky panu Desenskému, jehož knihu jsme četli. Krmivo jsme zkusili a už u něj zůstali – hovínek ubylo a průjmy se objeví jen tehdy, když pes neodolá a sežere, co nemá, nejčastěji něco z kompostu, což už ho asi neodnaučíme. Kompostujeme tedy dvakrát... :-).

Oběma psům se taky významně zlepšila srst, hlavně fence. Krmivo jsme doporučili také několika přátelům a všichni u něj zůstali, protože jejich původně nežraví miláčci změnili názor a dnes mají misky docela rychle prázdné.

A protože bydlíme trochu na samotě, páni dopravci si náš už pamatují a vždy od branky hlásí: tak zase něco pro vaše pesany! :-) Děkujeme za možnost u vás krmivo nakupovat.Bišonek, Michaela Pleyerová   

Dobrý den, myslela jsem si, že poznám v krmení rozdíl až třeba za měsíc, ale

stačí 2dny a už vidíte výsledky v trávení, menší četnost a objem stolice a

hlavně se skoro vůbec nedrbe a nekouše si tlapky:o)tohle dělala

pořád, když byla krmena Royalem a Hills...takže jsem opravdu spokojená. Doporučuji.

Krásný den, Pleyerová

Border collie, Jaromír Chmelík, http://borderrocky.blog.cz

Rockyho jsem začal krmit ve 13 měsících granulemi značky Nuova Fattoria a byl jsem mile překvapen, jak granule Rockymu chutnají. Také jsem zaznamenal, že pes méně líná a nechodí tak často na záchod. Stolici má pevnou a co je důležité, že při jeho zátěži je stále ve formě a miska je vždy prázdná.Francouzský buldoček, Iva Sedlářová

George trpěl potravní alergií. Zdravotní stav se zhoršoval, měl dost velký průjem spojený se zvracením, přestal cokoliv přijímat. Ani léky mu nepomáhaly, tak jsme denně jezdili na injekce proti průjmu, zvracení, měl nasazená antibiotika. Začalo to tím, že si začal okusovat tlapky až do krve a kolem čumáku se mu objevily červené skrvny, které si poté začal dřít, až mu začaly hnisat. Nakonec mu zjistili i vyšší jaterní testy, ale bylo mi řečeno, že je to asi léky. Při léčbě se mu zdravotní stav zlepšil a byl asi týden v pořádku. Poté se problémy začaly vracet. Měl velmi silný průjem a byl oslabený, nechtěl přijímat potravu a třásl se. Chtěla jsem se vyhnout dalším denním návštěvám u veterináře, dalším lékům a injekcím, jednak je to velmi nákladné a hlavně pro pejska dost stresující. Chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělé doporučení "křupinek" Nuova Fattoria Stone Crick, která Georgimu velice pomohla. Jeho zdravotní stav se během krátké doby výrazně zlepšil, znovu začal přibírat a konečně začal pravidelně žrát. Mohla bych i říct, že je nyní již naprosto v pořádku a navíc mu křupinky neuvěřitelně chutnají. Žádné granule s takovou chutí nesnědl a dokonce se vrací i k prázdné misce, která je dokonale vylízaná. :-) Jiné granule mu chutnaly max.4dny a pak raději hladověl a to i více jak 2 dny a čekal alespoň na rýži s játry. Ted´je 12dnů pouze na křupinkách a já ho nemusím ničím dokrmovat a také doufám, že mu to vydrží. I když je to buldoček (kteří jsou velice nenasytní), tak je George v jídle hodně vybíravý a myslím si, že křupinky mu zcela vyhovují. Dokonce již nemá žádné střevní problémy, které se alespoň jednou týdně objevily a to i před onemocněním. >Pro Georgeho je to velká změna a já již nemusím hlídat, zda je miska prázdná nebo plná, tak jak to bylo dřív. Mám velikou radost, když ho vidím, s jakou chutí se na křupinky přímo vrhne. :-) Křupinky dostává i další buldoček Julliet, kterou mají rodiče. Sestra má 2 boxerky a ty se jich rovněž nemůžou nabažit.Francouzský buldoček, Petr Stejskal

Vyzkoušel jsem různá psí krmiva - většinu reklamou v ČR propagovaných. Našemu pejskovi ale moc nechutnaly, tak jsme si řekli, že zkusíme něco nového a výživného. V lednu roku 2010 jsme si objednali krmivo Nuova Fattoria Stone Crick. Po rozbalení pytle našemu Luisovi ihned zachutnalo a již se nemůže dočkat každého dalšího krmení. Musím také dodat, že se mu zlepšila srst a také stolice.

Spolupráce s prodejcem je na profesionální  úrovni.

Petr StejskalHovawart, Laďka Staňková

Dobrý den,

Do jejích 3 let jsme krmili naši fenku Daisy Proplanem, ale díky finanční situaci jsem se začala poohlížet po jiné variantě.

Koupili jsme žrádlo Stone Crick a naše Daisy (hovawart) se po něm mohla chutí utlouct. Jediné co mě děsilo, že měla stále chuť žrát a neustále loudila, jakoby měla hlad. Jelikož ale neubírala na váze, nepřišlo mi, že je to hlad, ale spíše chuť.

Proto jsme při příštím nákupu zkusili jiné žrádlo a to  Dog Lovers Gold a bohužel náš psík začal mít průjem. Ani jsme to žrádlo nedopotřebovali a přešli jsme zpátky ke Stone Cricku, po kterém sice vypadá, že nás Daisy samou chutí sežere, ale nedělá jí žádné problémy.

hezký den

Laďka StaňkováChodský pes, Eva Holemá

   

Máme 4 letou fenku chodského psa a poslední dva roky dostává krmiva Nuova Fattoria Stone Crick a FirstMate Chicken with Blueberries . Dali jsme na doporučení pana Desenského a dobře jsme udělali. Nejen, že jí opravdu chutná (dříve podávané nejznámější „superprémiové „ krmivo ani nedojídala), ale viditelně se jí zkvalitnila srst a nemá ani ty nejmenší zdravotní problémy.   Mohu upřímně doporučit všem chovatelům, kterým na jejich psích kamarádech opravdu záleží. Navíc objednané zboží dochází v krátkém čase a dobře zabalené.Jack russel teriér, Michal Stalmach

   

Jakožto majitel velice vybíravého pejska jsem velmi dlouho hledal krmivo, které by můj domácí mazel s chutí spořádal. Řešením se nakonec staly granule Nuova Fatoria Stone Crick. Nejenže pejskovi chutnají, ale dokonce se na ně těší! Navíc skončil dlouhodobý problém s nadměrným línáním. Taktéž jsem velmi spokojen s velice příjemným přístupem ze strany prodejce, který mi vždy ochotně zodpoví mé dotazy. Děkuji a přeji mnoho úspěchů!Kříženec Německý ovčák x Labrador, Josef Festa   

Dobrý den, mám fenu křížence německého ovčáka a labradora, stáří 3 roky, z toho cca 2 roky je krmena především granulemi Nuova Fattoria Stone Crick. Fenka váží 29 kg a všude kde se objevíme jsou dotazy na druh krmení, protože její srst má nádherný lesk a barvu. Je velice temperamentní, ale zároveň poslušná a vnímavá, Jinak zřejmě i díky tomuto kvalitnímu krmivu nemá žádné zdravotní problémy.S pozdravem - Josef FestaNěmecký boxer a kříženci, Kateřina Červinková HouškováDobrý den!

O krmivech, které prodáváte, jsme se dozvědeli od pana Desenského. Když

jsme si stěžovali, že náš nový pes Deaf špatně žere a neprojevuje o

žrádlo příliš zájem (kromě toho docela často žrádlo zvracel), doporučil

nám, abychom, kromě jiného, změnili krmivo a přešli na kvalitní krmiva

od Vás. Začali jsme nakupovat Nuova Fattoria a pes konečně začal žrát  plné dávky a  přestalo i zvracení. Pokud se nám někdy stane, že

nestihneme včas koupit novou dávku Nuova Fattoria, a já ho musím, než přijde objednávka, krmit běžným krmením  ze supermarketu, tak se potíže zase vrátí. Takže mi už vlastně teď nemáme jinou možnost, než nakupovat u Vás :-)

Kromě Deafa, kterému jsou teď 4 roky, máme ještě dva malé psy v důchodovém věku ( 17letého Tota  a 18  letého Butona - oba dva jsou to kříženci), kteří si na krmivu od Vás také pochutnávají. A do rodiny patří i dvě kočky – 11 letý Harry a 7 letá Garfielda, kterým u Vás také nakupujeme. Buton a Garfielda mají oba už čtvrtým rokem rakovinu. Přestože u obou lékaři předpověděli brzkou smrt (Butonovi dávali max. půl roku, Garfieldě po chemoterapii 2 - 3 roky),

žijí oba dva o dost déle, než jsme si vůbec představili doufat. V tomto

případě nemohu s jistotou říct, že je to  způsobeno Vaším krmivem, ale faktem je, že poslední 3 roky je opravdu krmíme jídlem od Vás.

Kromě toho jsem už Vaše krmivo doporučila dvěma svým známým, kteří řešili alergii u svých psů, protože jsem přesvědčená, že jak u lidí, tak u psů je u alergií  strava zásadní .

S pozdravem

Kateřina Červinková Houšková

Německý ovčák, Igor Haluza

Moje fena NO vyzkoušela za svůj 7letý život mnoho krmiv (i finančně náročnějších), ale Stone Crick je první krmivo, které přijímá s chutí, která mne nepřestává fascinovat.

Vyzkoušel jsem skutečně řadu značek, i těch nejdražších, ale NO stále dělala drahoty. Teprve s krmivem Stone Crick se to změnilo. I když jsem ji dosud musel doslova "přemlouvat", po těchto granulích teď spíš začínám uvažovat, že jí snížím krmnou dávku. :-) Mimochodem, těmito granulemi krmím i svého druhého psa, křížence. Jsem moc rád, že tyto granule dovážíte. Moji psi jsou pro mě ten nejlepší důkaz. Všude vás doporučuji. Děkuji.

Přeji mnoho úspěchů a jsem s pozdravem.

Igor HaluzaNěmecký ovčák, Pavla Petrásková

Je to již tři roky, jsme si pořídili štěňátko německého ovčáka jménem Dusty. Dusty se okamžitě stal miláčkem celé naší rodiny. Dělalo nám ale starosti, že jsme pro něj dlouho neuměli najít vhodné krmivo. Museli jsme co chvíli kupovat jiné krmivo, protože Dusty všechna krmiva po krátké době odmítal žrát. Byl díky tomu také hodně pohublý. Přes internetové stránky pana Desenského jsem se dozvěděla o krmivu Nuova Fattoria a rozhodla jsem se ho vyzkoušet. Byla jsem až v šoku, s jakou chutí se Dusty do granulí pustil, když jsem mu je poprvé nasypala do misky. Tímto krmivem krmím už více jak rok a Dusty se ho stále nemůže nabažit. Miska je vždy dokonale čistá, protože jí vylíže do poslední granulky. Krmivo Nuova Fattoria našemu ovčákovi nejen chutná, ale nejdůležitější je, že mu také velmi prospívá.Pes v pytli, Václav Štěpán

Dobré odpoledne,

Myslím, že Sárí je s kvalitou vážně spokojená... :-)

Děkuji a přeji pěkný den.

Václav ŠtěpánPsi z útulku, Alice Chovancová   

Dobrý den,

před pár měsíci jsem si vzala z útulku dva psy. Byli v zuboženém stavu, měli vážné zažívací potíže a na mnoha místech menšímu pejskovi chyběla srst, neměli vyvinuté svaly. Psy vzali majitelce, která se o ně nestarala, žili venku na 2 metrech čtverečních a nedostávali téměř nažrat. Fenka měla 12 kg místo dvaceti. Když jsem si je vzala, koupila jsem jim krmivo u veterináře, poté jsem ale objevila stránky www.krmivo-pro-psy.com. Velmi se mi líbilo, co jsem si přečetla, i když jsem ze začátku příliš nedůvěřovala. Servis obchodu (rychlost vyřízení objednávky a vstřícnost) je nejlepší s jakým jsem se kdy setkala. Krmivo jsem vyzkoušela téměř všechno, pro psy seniory nebo citlivé psy a mohu je jen doporučit. Především: FirstMate Pacific Ocean Fish Senior, Arden Grange Senior with fresh chicken & rice, Australien lamb, Nuova Fattoria Mister Old Light, Nuova Fattoria Stone Crick, OmniPro Lamb & Rice.

Děkuji Alice ChovancováRidgeback, kříženec, 2 kočky, Lenka Sixtová

   

Dobrý den,

jak vidíte na fotkách, máme dva psy a dvě kočky – 7 letou fenku ridgebacka, 2 letého křížence belgičáka (z útulku), 16 letého kocoura a 10 letou kočičku (z útulku).

Neustále jsme řešili, čím krmit a  různě jsme to střídali. Až jsem na webu Rudy Desenského narazila na doporučení vašich webovek a vámi nabízeného krmiva. Poprvé v říjnu 2009 jsem zkusila objednat Belcando a Nuova Fattoria, a protože "ohlasy" zvířecích strávníků byly kladné, nakupuji od té doby pouze na krmivo-pro-psy.com. Chlupáčům granule chutnají, a také s jejich "odchodem" z těla to je lepší - exkrementy jsou menšího objemu než dřív a správné konzistence, takže mám ulehčený úkol při uklízení po nich na procházkách.

Za rok jsem vyzkoušela Belcando Dinner, Belcando Premium i Senior, Nuova Fattoria Stone Crick a teď jsem nově objednala OmniPro complete a Belcando pamlsky, tak uvidíme. Kočičáci měli Cat Senior a teď vyzkouší Nuova Fattoria Stone Cat.

 

Takže spokojenost velká, díky.

 

Hezký den a hodně úspěchů přeje

Lenka Sixtová z Rakovníka.Sibiřský husky, Milan Švec

   

Dobrý den,

krmivo Nuova Fattoria Stone Crick mě velmi mile překvapilo. Nikdy předtím můj pes Syd nejedl granule přímo přede mnou, vždycky počkal, až odejdu a pak se do nich teprve pustil. Ale když jsem mu nasypal tyto granule, tak to nevydržel a okamžitě před mýma očima vyjedl plnou misku. Může se po nich utlouct, je moc fajn vidět, že mu opravdu chutná.

Když jsem četl o tom, jak je toto krmivo pro psy extrémně chutné, tak jsem tomu moc nevěřil, ale teď už jsem se přesvědčil, že to tak opravdu je. Navíc je za velmi příjemnou cenu, která je v této třídě málo obvyklá.

Ještě občas přikoupím granule od firmy FirstMate - většinou s rybím masem, které jsou bohaté na Omega 3 mastné kyseliny a také na kloubní výživu, a tato dvě krmiva prostřídávám. Myslím, že je to ideální kombinace.

Můj Syd má teprve jeden rok, ale už teď je často zapřahán a je sportovně aktivní. Díky těmto krmivům má opravdu hodně energie a zlepšila se jeho síla i výdrž. Proto je doporučuji i chovatelům, kteří své psy využívají ke sportovním aktivitám.

A nakonec bych moc rád poděkoval za velmi vstřícné jednání při vyřizování objednávek ve vašem obchodě.

 

S pozdravem Milan Švec, RotavaPes z útulku, Lucie Bohuslavová

   

Trvalo to dlouho, než jsem pro svého pejska našla vhodné granule a až na doporučení pana Desenského jsem začala krmit granulemi Nuova Fattoria Stone Crick a jsem nadmíru spokojená.

Svého psa Ashe jsem si vzala z útulku ve věku cca jednoho roku. Byl podvyživený s velice ošklivou plísní a trpěl průjmy. Když jsem koupila krmivo vhodné na srst, tak se mi pokadil. Rozbor stolice neukázal nic, proč tomu tak je.

Záchranou se nám staly granule Nuova Fattoria Stone Crick, po kterých má předpisovou stolici a na velkou chodí maximálně 3x denně. Můžu si také dovolit sem tam uvařit nějakou kostičku na hraní a vím, že se mi nepokadí. Bez těchto granulek to opravdu nešlo, to stačilo, aby mu někdo v parku dal nějaký pamlsek nebo něco slupnul a na tři dny bylo vymalováno.

Dneska je to zdravý sportovec a ve smečce máme dvě nové fenečky, kterým tuto dobrotu taky dopřáváme. Je to krása se koukat, jak jim chutná a jak každý večer při krmení bedlivě kontrolují, jestli se jim nějaká ta křupínka ještě někam nezakutálela.

Tyto granule jsem již doporučila několika lidem a všichni jsou velice spokojení.Výmarský ohař, Martin Zniszczol

   

Před časem jsem hledal kvalitní krmivo na netu ( do té doby jsem krmil prémiovým typem ) a narazil jsem na Nuova Fattoria na Vašich stránkách. Reference byla dobrá ( i když přiznávám, že takový typům doporučení nijak zvlášť nevěřím a jsem podezřívavý ). Zkusil jsem ale koupit a od té doby nechce náš Výmarský ohař jiné granule. Když totiž zapomeneme objednat a koupíme pro mezičas jiné, vždy je s touto náhražkou rychle hotov – nežere ji a dívá se na nás, jestli to myslíme vážně. Proto ho vždy musíme dokrmovat masem a těstovinami. Prostě spokojenost. Navíc je výhodné že nemusíme platit poštovné, protože objednám 2 balení ( 40kg ) a dopravu máme zdarma. V případě že je krmivo skladováno v malých prostorách, není cítit obvyklý zápach psího krmiva; naopak Nuova Fattoria ( Nuova Fattoria Stone Crick ) příjemně voní. Což je bonus. Dalším je i přibalený dárek, který náš pes také vždy ocení.

Jednou výtku bych měl – potřeboval bych najít identické krmivo, které by mělo lehce tlumící vliv. Tím že nekrmíme ničím jiným, je Náš Výmar velmi aktivní a neúnavný – prostě spokojený pes; a pán vlastně taky.zpět    


Provozovatel internetového obchodu Krmivo-pro-psy.com:
STAZ s r.o., Mlýnská 21, 746 01 Opava, IČ: 60779918, DIČ: 60779918
E-mail: objednavky(a)staz.cz, asistentka(a)staz.cz, info@krmivo-pro-psy.com, Bankovní spojení ČSOB 272123856/0300 Tel.: 602 515 571. Navštivte nás na drese Podvihovská 12A, Opava-Komárov 74770 Provozní doba- Po-Pá - 7-15:30hod.
Provozováno na systému PremiumSHOP