Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

O nás

Jmenuji se Ing. Gerhard Stein a jsem majitelem firmy STAZ s.r.o. Psi mne provázejí celým životem. Žijeme spolu jak dny obyčejně všední, tak sváteční – naplněné dogtrekkingem, chovatelskými setkáními, jízdou na kole, koloběžce či saních. Vždy jsem se snažil své psy vychovávat tak, aby svůj život mohli prožít jako praví psi. V mé chovatelské stanici Šumící křídla spatřilo světlo světa na padesát vrhů štěňátek. Pro své psy chci vždy jen to nejlepší a věřím, že vy také.

Jsme výhradní dovozci vysoce kvalitních nekomerčních krmiv pro psy z Kanady, USA a Evropy pro Českou republiku. Všechna námi dovážená krmiva jsou vyráběna ze surovin v potravinářské kvalitě a čistotě, vyznačují se vysokým obsahem živočišných proteinů, vysokou stravitelností a vysokou metabolickou energií.

Těší nás, že si chovatelé spojují námi dovážená krmiva se značkami kvality. Můžete si být stoprocentně jistí, že naše krmiva představují nutričně hodnotnou a dlouhodobě bezpečnou výživu pro psy. U našich krmiv mají chovatelé jistotu, že platí pouze za kvalitu v pytli a ne za reklamu. Nejlepší reklamou jsou pro nás zdraví psi a spokojení chovatelé. Čtyři generace psů našich zákazníků nám za dobu více jak deseti let naší praxe dávají jistotu, že našimi krmivy dopřejete svým psům pevné zdraví a životní pohodu.

Okruh našich spolupracovníků a obchodních partnerů vzikl zejména z řad úspěšných chovatelů, proto vám můžeme nabídnout dokonalý chovatelský servis. Můžete se na nás s důvěrou obrátit.

    


Provozovatel internetového obchodu Krmivo-pro-psy.com:
STAZ s r.o., Mlýnská 21, 746 01 Opava, IČ: 60779918, DIČ: 60779918
E-mail: objednavky(a)staz.cz, asistentka(a)staz.cz, info@krmivo-pro-psy.com, Bankovní spojení ČSOB 272123856/0300 Tel.: 602 515 571. Navštivte nás na drese Podvihovská 12A, Opava-Komárov 74770 Provozní doba- Po-Pá - 7-15:30hod.
Provozováno na systému PremiumSHOP