Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Norimberk 2016

Norimberk 2016.

Jestli se na něco těším tak mimo jiné na Expo Interzoo  Norimberk. Myslím si, že tato výstava je naprosto stěžejní pro potkávání firem, které v oboru krmení pro psy a kočky něco znamenají. Jak už to tak bývá, vystavovatelé, kteří nás pravidelně na Interzoo zvou, nepřicházejí jen tak, ale využívají této příležitosti, aby právě zde předvedli své novinky. Nejinak tomu bylo i u německé firmy Bogro, která nelenila a přišla s novou řadou kočičího krmiva a materiálu. Bývá dobrým zvykem, že nejdříve jsou to materiály vytištěné v němčině a angličtině. Je totiž náročné vytisknout materiály pro více než 40 států, které v drtivé většině přijíždějí, což je samozřejmě velmi dobrá možnost potkat se s jednotlivými zástupci států a podělit se i o vzájemné zkušenosti.
Od mých deseti let přiznávám, že jsem choval jenom psy ať už to křížené coby dítě, nebo i čistokrevné.  Před osmi lety naši domácnost doplnily i kočky. A musím říci, že je milujeme. Ty venkovní, které přicházejí a zjišťují, že u nás dostanou nové krmení, které jim opravdu chutná, byť si občas zajdou zalovit jak v okolí domu, tak i v polích kolem dokola. Jak život šel, brouzdali jsme po internetu a k nám domů dorazily také dvě koťata plemene Ragdol. No co bych lhal, žít s nimi je opravdu  nádherné.
Ale zpět k Norimberku. Kromě nových receptur  přišla německá firma i s kočičím krmivem, u kterého používá čerstvé maso, které se dá vhodně doplnit a doporučuji z vlastních zkušeností přidávat ke granulím i konzervy Leonardo. Podle druhu a počtu kočiček můžete  šáhnout po 100, 200 či 400 gramových konzervách, či kapsičkách 85, 125 gramů a určitě se nezmýlíte. Pro ty z vás, kteří by měli zájem a potřebovali by pro své miláčky doporučit zdravé krmení, nemusíte mít žádné obavy. U nás najdete nejen grain free krmivo, ale i krmivo pro koťátka, dospělé kočky, citlivé, trpící intolerancí, staré kočičky, ale i obézní. Nezapomeňte, že dobré oko a cit je alfa a omega. Platí zásada, že kvalitní krmivo určitě pomáhá ke zdravému životu vašeho miláčka.

    


Provozovatel internetového obchodu Krmivo-pro-psy.com:
STAZ s r.o., Mlýnská 21, 746 01 Opava, IČ: 60779918, DIČ: 60779918
E-mail: objednavky(a)staz.cz, asistentka(a)staz.cz, info@krmivo-pro-psy.com, Bankovní spojení ČSOB 272123856/0300 Tel.: 602 515 571. Navštivte nás na drese Podvihovská 12A, Opava-Komárov 74770 Provozní doba- Po-Pá - 7-15:30hod.
Provozováno na systému PremiumSHOP