Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Doplňkové krmivo pro psy | Imunitní systém

Belcando Vital 120 tablet, 280g

Dostupnost: do 2 pracovních dnů

Tablety na pomoc imunitnímu systému

Cena: 1 120,00 Kč  1 176,00 Kč
Ušetříte: 56,00 Kč
 ks 

Belcando Vital podporuje díky kombinaci vysoce účinných přírodních látek přirozené funkce imunitního systému organismu.

Dobře fungující a stabilní imunitní systém je zárukou zdraví vašeho psa. Tak jako ke správnému vývoji psa musí být zajištěn dostatek pohybu a her, tak i imunitní systém musí být "trénován". V přirozených podmínkách je pes neustále v kontaktu s bakteriemi, houbami, organickými sloučeninami přítomnými v podzemní vodě atd. Moderní imunologie ukazuje, že trvalý kontakt s přírodními mikrorganismy je důležitý pro imunitní systém. Kontaktem s těmito mikrorganismy dochází ke zvětšení flexibility imunitního systému a tím i zlepšení celkové odolnosti organismu. Psi, kteří žijí s námi v našich "sterilních" domovech jsou možnosti této přirozené stimulace zbaveni.

CaniImmun je určený:

  • pro štěňata po odstavu – pomáhá překlenout období přirozeného oslabení imunity po odstavu
  • pro psy s nedostatečnou funkcí imunitního systému
  • pro staré psy, kteří jsou díky přirozenému snížení obranyschopnosti náchylnější k infekcím, kterým se mladý pes ubrání
  • pro psy v rekonvalescenci – po nemoci, operaci
  • pro psy v zátěži
  • pro psy s častými onemocněními dýchacích cest, trávícího traktu a infekcemi

Obsažené betaglukany jsou v přírodě se přirozeně vyskytující látky, které mají povahu škrobu a psovité šelmy je získávají, když konzumují traviny nebo houby, navíc „znečištěné“ půdou obsahující mikroorganismy, které betaglukany obsahují rovněž. V deset let trvající zpětné studii zahrnující různé druhy zvířat a rovněž lidské „pacienty“ byl prokázán přímý pozitivní vliv betaglukanů na posílení funkcí bílých krvinek, které jsou buněčnou podstatou obranyschopnosti organismu.

Betaglukany mají schopnost navázat se na makrofágy bílé krvinky, které jako zabíječi pohlcují a likvidují škodlivé viry a bakterie, které se dostaly do krve, a okamžitě posílit a zvýšit jejich „zabíječskou“ aktivitu, stejně jako produkci látek, které fungují jako mezibuněční poslíčkové nesoucí informaci pro další buňky imunitního systému typu „něco se děje, musíme se bránit!“. Přivedou tak imunitní systém do plné činnosti a to psi potřebují ve všech stavech vyjmenovaných výše.

Součástí CaniImmun jsou tyto učinné látky:

Vitamín C

Pes si vitamín C dokáže sám tvořit, ale zvíře ve stresu to nedokáže v potřebném množství. Vitamín C je potřebný pro podporu obranných schopností bílých krvinek a pro regulaci vlivu stresu na organismus. Pokud je podán v kombinaci s betaglukany, vitamín C zvyšuje jejich účinek zcela zřetelně.

Pivovarské kvasinky

Jedná se přírodní komplex celé řady minerálů a vitamínů, které společně pozitivně posilují obranné funkce imunitního systému.

- komplex vitamínů B (podporuje krvetvorbu tedy i správnou tvorbu bílých „obranných“ krvinek, dále pak činnost srdce, nervového systému, metabolismus cukrů, obnovu všech buněk v těle)
- cholin (ochrana jaterních buněk)
- kyselina listová (podpora tvorby všech krvinek včetně bílé řady a jí produkovanou tvorbu protilátek)
- glutathion (látka zmírňující oxidační stres z působení volných radikálů)
- malucidin (látka s antibiotickými účinky)

Esenciální aminokyseliny

Podporují metabolismus bílkovin v těle (zde myšleno především enzymů), jejichž plná funkce je zásadní pro pochody, na nichž je obranyschopnost založena.

Dávkování:

Jako pamlsek podávejte psovi 1,5 tablety na každých deset kilogramů váhy denně. Preventivní podávání by mělo trvat 4-6 týdnů. U psů s obtížemi je vhodné po čtrnáctidenní přestávce léčbu zopakovat. Pro vývoj imunitního systému štěňat je nejlépe podávat CaniImmun od 5. týdne věku až do ukončení růstu.zpět    


Provozovatel internetového obchodu Krmivo-pro-psy.com:
STAZ s r.o., Mlýnská 21, 746 01 Opava, IČ: 60779918, DIČ: 60779918
E-mail: objednavky(a)staz.cz, asistentka(a)staz.cz, info@krmivo-pro-psy.com, Bankovní spojení ČSOB 272123856/0300 Tel.: 773 610 373, 553 610 385. Navštivte nás na drese Podvihovská 12A, Opava-Komárov 74770 Provozní doba- Po-Pá - 7-15:30hod.
Provozováno na systému PremiumSHOP