Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Váš pes stárne?

Je to docela nedávno, kdy jste si domů přinesli malé roztomilé štěňátko.

Proti potížím při stárnutí z malého stvořeníčka, kterému jste museli věnovat nevšední péči, Vám vyrostl statný dospělý psík. Společně jste si užili mnoho příjemných chvil. Ani jste se nenadáli a u svého pejska začínáte shledávat první příznaky stárnutí. I já jsem byl s mým Toledem zvyklý na dlouhé procházky. Dneska je mu skoro 11 let. Vypadá pořád výjimečně dobře, ale je tu to jedno „ale“. Už nejezdíme spolu na kole, už nejezdíme ani na koloběžce. Každý den spolu musíme alespoň na chvíli ven. Ale už v klidu pěšky na naši obvyklou túru. Když si vyšetříme více času a počasí nám přeje, ne jako dneska, kdy celý den prší, užíváme si příjemné cesty po břehu řeky Opavy do Malých Hoštic a zpět.

Naučili jsme se spolu žít a náš společný životní rytmus přizpůsobit, aby jeho organismus (nebo že by i ten můj) nebyl zbytečně přetěžován.
    
To, co pejsek potřebuje ke svému životu pro zdravý růst, je nepochybně kvalitní strava. Toledo si od štěňátka užíval vybraných pochoutek, jako je kanadské krmivo FirstMate, nepohrdl německým Belcandem, a ani anglickým Arden Grange. I díky tomu je ve velmi dobré kondici a nikdy v životě nebyl nemocen.
     
Stárnoucí pejsek, stejně jako štěňátko, potřebuje krmivo pro psy s dostatečným obsahem kvalitního živočišného proteinu. Abychom ale ve vývoji pejska nic nepodcenili, doporučujeme 1x ročně podávat doplňkovou výživu, která napomáhá k udržování zdravého kloubního aparátu. S přibývajícím stářím, stejně jako u člověka, nemusí být tzv. kloubní výživa dostatečná. Objevují se první příznaky i mentálního stárnutí organismu.
      
Když jsme před rokem zahájili společně s MVDr. Zoltanem Tatarkem a Pharmdr.  Milanem Krajíčkem spolupráci, bylo našim cílem vytvořit řadu produktů, u kterých by se vešlo do jedné tabletky maximální množství účinných  látek.  Z vlastní letité praxe známe řadu tabletek doplňkové výživy, které obsahují velké množství placeba a málo účinných látek. Čím méně účinných látek v tabletce, tím nižší výrobní náklady a tím dražší se dají produkty prodat. Zvláště, když na nich popracuje košatý tým marketingových pracovníků. A přesně takové u nás ve firmě nemáme. Neskrýváme se za nějaké rádoby výzkumy. Kvalitu našich produktů garantujeme svým jménem a svým přístupem k našim klientům.
 
A tak jsme zkoušeli nejdříve v menších sériích, jak bychom jednotlivé komponenty co nejlépe poskládali do jedné tabletky, aby tato měla rozumnou, to je co nejmenší velikost, a odpovídala by 10 kg váhy psa. To proto, aby se tabletka dala půlit a tím pádem používat i pro psa s menší hmotností. Vznikl tak svým způsobem ojedinělý produkt, který jsme nazvali DOG GERIATRIKUM. Jak už jsem se zmínil dříve, tabletka nám pokrývá určité spektrum potřeb starších psů.  Představte si, že 1/3 tabletky nám řeší problémy s klouby, 1/3 tabletky projevy mentálního stárnutí a 1/3, ta poslední třetina, řeší změněné potřeby starších organismů týkající se trávení. Starší člověk taky nemá takový metabolismus jako mladý Jura. 
 
Dnes již můžeme říci, že díky těšnému kontaktu s našimi klienty máme velmi příznivé reakce na DOG GERIETRIKUM. Řada z nás si uvědomuje, že jsme se svým pejskem prožili kus života. Prožili jsme dobré, horší, ale i nedobré věci, které nás postihly.  Jak se říká, snášeli jsme dobré i zlé. Nyní  nám náš pejsek zestárnul. Nezapomínejme na to. Starý pejsek si nezaslouží, abychom ho odložili do šrotu. Važme si ho a dopřejme mu co nejkrásnější a spokojené stáří. DOG GERIATRIKUM je tou „třešničkou na dortu“. Je pro nás především projevem úcty, kterou si náš pejsek i nyní, po letech vzájemného společného soužití, více než zaslouží. Pokud Vás náš produkt DOG GERIATRIKUM zaujal, pak více odborných informací z pera MVDr. Zoltana Tatarka najdete na našich stránkách.

Ing.Gerhard Stein

    


Provozovatel internetového obchodu Krmivo-pro-psy.com:
STAZ s r.o., Mlýnská 21, 746 01 Opava, IČ: 60779918, DIČ: 60779918
E-mail: objednavky(a)staz.cz, asistentka(a)staz.cz, info@krmivo-pro-psy.com, Bankovní spojení ČSOB 272123856/0300 Tel.: 602 515 571. Navštivte nás na drese Podvihovská 12A, Opava-Komárov 74770 Provozní doba- Po-Pá - 7-15:30hod.
Provozováno na systému PremiumSHOP